Twoja prywatność

Czytelniczko, Czytelniku!

Administratorem Twoich danych (adresu email oraz imienia) jestem ja – Natalia Lublińska. Możesz się ze mną skontaktować poprzez formularz na tej stronie lub pisząc na adres natalia.lublinska@gmail.com .

Celem zbierania adresów jest wysyłanie darmowych treści . Podstawą prawną ich przetwarzania jest Twoja zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) wyrażona podczas zapisywania się przez formularz zapisu.

Zapisy oraz wysyłka wiadomości prowadzona jest przez system MailerLite  (UAB “MailerLite”, J. Basanavičiaus 15, LT-03108 Vilnius, Lithuania).

Masz prawo do prawo do żądania dostępu do danych, które Cię dotyczą, ich zmiany, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz się po prostu wypisać z listy mailowej. (I w każdej chwili możesz na nią wrócić 😉 )

Komentując także zostawiasz u mnie swoje dane (nazwę i adres mailowy). Są one zapisywane przez system komentarzy Disqus. Więcej na ten temat: https://help.disqus.com/en/articles/1717103-disqus-privacy-policy

Możesz w każdej chwili zażądać ich usunięcia.

Pozdrawiam

Natalia Lublińska

Wypełnij w celu usunięcia danych z bazy